Objazdy autobusów w dniu 06.01.2015r.

W związku z utrudnieniami w ruchu podczas organizacji „Orszaku Trzech Króli” w dniu 06.01.2015r. (wtorek) MPK Sp. z o.o. w Siedlcach, dokona zmian w organizacji kursowania autobusów w godzinach 11.45-14.30.

  1. Od godziny 11:45 do godziny 13:15 zamknięta zostanie ul. Floriańska na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Pułaskiego. Autobusy jadące w kierunku ul. Floriańskiej będą kursowały następującymi ulicami: ul. Piłsudskiego, ul. Kochanowskiego, ul. Pułaskiego do ul. Floriańskiej i dalej swoją trasą z pominięciem przystanku Starostwo Powiatowe. Autobusy jadące w kierunku powrotnym kursowały będą ulicami: ul. Floriańską, ul. Pułaskiego, ul. Esperanto, ul. Piłsudskiego i dalej swoją trasą z pominięciem przystanku Ratusz (zatrzyma się na przystanku Pułaskiego).
  2. Od godziny 13:45 do godziny 14:30 zamknięta zostanie ul. Wojskowa na odcinku od ul. Cmentarnej do ul. Piłsudskiego. Autobusy będą kursowały następującymi ulicami: ul. Piłsudskiego, ul. 10 – Lutego, ul. Popiełuszki i dalej swoja trasą z pominięciem przystanków Wojskowa J. Piłsudskiego oraz Siedlce Sokołowska Ks. J. Niedziałka. Autobusy jadące w kierunku powrotnym będą miały następujący przebieg: ul. Popiełuszki, ul. 10- Lutego, ul. Piłsudskiego i dalej swoją trasą z pominięciem przystanków: Sokołowska Ks. Jerzego Popiełuszki oraz Siedlce Wojskowa Cmentarna.
  3. Od godziny 13:00 do godziny 14:00 zamknięta zostanie ul. Piłsudskiego na odcinku od ul. Wojskowej do ul. Floriańskiej. Autobusy będą kursowały następującymi ulicami: ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego, ul. Floriańską, i dalej swoją trasą z pominięciem przystanków: Siedlce J. Piłsudskiego Armii Krajowej oraz Siedlce Starostwo Powiatowe. Autobusy jadące w kierunku powrotnym kursują ulicami: ul. Floriańską, ul. Pułaskiego, ul. Armii Krajowej i dalej swoją trasą z pominięciem przystanków: Ratusz, Urząd Miasta, Siedlce Armii Krajowej J. Piłsudskiego.

Po godzinie 14:30 autobusy wrócą na swoje trasy zgodnie z rozkładem jazdy.

Na objeździe obowiązują wszystkie przystanki.

 

MPK Sp. z o.o.