Informacja - kursowanie autobusów na czas zamknięcia wiaduktu kolejowego na ul. Partyzantów.

INFORMACJA

  Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach Spółka z o.o.  informuje, że od dnia 6.05.2014r. do dnia 09.05.2014r. w godz. 19.30 do 5.00 zamknięty będzie przejazd pod wiaduktem kolejowym na ulicy Partyzantów. W pozostałych godzinach dopuszczony jest ruch wahadłowy.

   W związku z powyższym na czas całkowitego zamknięcia ruchu pod wiaduktem MPK wprowadza następujące zmiany tras :

- z przystanku autobusowego Świętojańska autobusy linii nr: 2, 3, 8, 9, 10, 16, 17 kursowały będą ulicami: Wojska Polskiego, Piłsudskiego, Warszawska, Monte Cassino i dalej swoją trasą,

- autobusy linii nr 2, 8 z Wołyniec i Żelkowa, oraz rozpoczynające swój bieg z pętli Leśna – linia nr 3 kursowały będą na objeździe ulicami: Monte Cassino, Warszawska, Piłsudskiego, Wojska Polskiego, 3-go Maja i dalej swoją trasą,

-  autobusy rozpoczynające swój bieg z pętli Kurpiowskalinie nr 10, 17 oraz ta która rozpoczyna na Unitów Podlaskichlinia nr 16 będzie kursowała na objeździe ulicami: Kraszewskiego, Mazurska, Monte Cassino, Warszawska, Piłsudskiego, Wojska Polskiego, 3-go Maja i dalej swoją trasą.

  Powyższe zmiany przy całkowitym zamknięciu ruchu pod wiaduktem wymuszają wyłączenie z eksploatacji przystanków:Partyzantów Artyleryjska, Partyzantów, Zbrojna, Partyzantów J. Chełmońskiego.

   Na całej trasie objazdowej obowiązują wszystkie przystanki autobusowe.

   Za powstałe z tego powodu utrudnienia przepraszamy.

 

                                          MPK w Siedlcach Sp. z o.o.