11 nowych autobusów Mercedes Conecto wyjechało na nasze ulice.

   W dniu 15 listopada 2012r. odbyło się uroczyste przekazanie jedenastu niskopodłogowych autobusów Mercedes Conecto Miejskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacyjnemu w Siedlcach.

   Pozyskany nowy tabor jest bardzo znaczącym wydarzeniem 20-letniej   działalności Spółki świadczącej usługi przewozowe na terenie miasta Siedlce i okolicznych gmin.
   Autobusy są wyposażone we wszelkiego rodzaju ułatwienia zarówno z punktu widzenia kierowcy jak i pasażera, zostały również wyposażone w system monitoringu umożliwiającego odtworzenie sytuacji zaistniałych w autobusie jak i  jego otoczeniu.
  Dwunastometrowej długości pojazdy spełniają najwyższą ekologiczna normę spalin EEV, a zakup ich został zrealizowany w ramach projektu „Poprawa funkcjonowania transportu miejskiego w Siedlcach – III etap” jako element działania realizowanego w ramach RPO WM 2007-2013 Działanie 5.1
  Pojazdy o numerach bocznych od 082 do 092 z charakterystycznym znaczkiem Mercedesa już wożą Siedlczan na najbardziej obleganych przez pasażerów liniach miejskich i pozamiejskich.

przekazanie autobusow 1

przekazanie autobusow 2

przekazanie autobusow 3